Activitate TEAM la Colegiul de Marină

Timp de două zile (18-19 martie) 13 elevi ai Colegiului de Marină au participat la activități de formare în cadrul proiectului național ”Zâmbete pentru viitor” realizat în colaborare cu Școala nr. 18 ”Jean Bart” și Asociația TEAM.

Activitățile desfășurate au vizat informarea cu privire la specificul voluntariatului în cadrul proiectului, oferirea de alternative de petrecere a timpului liber,  dezvoltarea sentimentului de solidaritate și a spiritului de echipă.

La activitate au participat preponderent elevi ai claselor a IX-a .

Elevii interesați de viitoarele activități ale grupului TEAM Navrom pot lua legătura cu psihologul Colegiului, Nicoleta Coman.

Activitate TEAM
Activitate TEAM
Activitate TEAM
Activitate TEAM
Activitate TEAM
Activitate TEAM
Activitate TEAM
Activitate TEAM

By admin